Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Świętochłowice

Gwarantujemy:

- profesjonalizm

- bezpieczeństwo

- komfort

- atrakcyjne ceny

Galeria

Wynajem minibusa na wesele

W ramach naszych usług oferujemy przewóz gości weselnych białymi busami marki Mercedes Sprinter 18os. i 20 os. + kierowca.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów

1. Jaki jest koszt wynajęcia busa i jak kalkulowany jest koszt?

Przewozy na terenie Górnego Śląska (w rejonie Katowic, Chorzowa, Siemianowic, Bytomia, Rudy Śląskiej) liczone są na podstawie łącznego czasu wynajmu. Czas naliczany jest od wyjazdu busa z naszej bazy w Chorzowie do jego powrotu. Nie jest przy tym wliczany okres pomiędzy przewozem osób na salę weselną, a nocnym rozwozem gości. Każda rozpoczęta godzina to 100-150zł - w zależności od łącznego czasu oraz ilości wynajętych pojazdów. Standardowo przy wynajmie jednego busa, pierwsze 3 godziny to 450zł. Koszt przejazdu jedynie z Kościoła na salę wynosi od 200 do 250zł w zależności od miejscowości.

Przewozy poza granicami aglomeracji Śląskiej liczone są indywidualnie na podstawie przejechanych kilometrów oraz godzin postojowych. W celu wyceny prosimy o kontakt.

2. Kiedy dokonać rezerwacji samochodu ?

Optymalny termin, który proponujemy na dokonanie rezerwacji busa to 1,5 do 2 miesięcy przed planowaną uroczystością.

3. Czy możemy dokonać kalkulacji kosztu ryczałtem?

Tak. I niemal zawsze tak robimy. Na podstawie listy adresów podanych przez Klienta proponujemy godziny odjazdów z poszczególnych miejsc wraz z podaniem pełnego kosztu za usługę.

4. Czy istnieje możliwość podpisania umowy przewozowej?

Oczywiście. Umowa jest zabezpieczeniem zarówno dla Klienta jak i naszej firmy. Pobieramy przy tym zaliczkę w wysokości 20% łącznej kwoty.